Aktualitātes Raksti Baznīcas vēsture Fotogrāfijas Audio, Video Dažādi
Aktualitātes | Kas ir R.Feldmanis | Grāmatas | Feldmaņa fonds | Ziedojumi | Saites

Lūdzu ziedojiet mācītāja Roberta Feldmaņa grāmatas izdošanai!

Māc. Roberta Feldmaņa piemiņas diena
Gustava Ādolfa Mežaparka draudzē 
28. maijā plkst. 18:00

Šogad aprit 7 gadi kopš mūžībā aizsaukts mūsu Baznīcas virsmācītājs, Dr.Theol., prof. Roberts Feldmanis (1910. 4. augusts – 2002. 28. maijs) un 99 gadi kopš viņa dzimšanas. Rūpējoties par viņa piemiņas un garīgā mantojuma saglabāšanu, katru gadu tiek rīkota R. Feldmaņa piemiņas diena kādā no draudzēm, kurā viņš ir kalpojis. Līdz šim tas noticis Katlakalna baznīcā. Šogad esam plānojuši to rīkot Mežaparka baznīcā.

Profesors iespējams ir bijis Jūsu un vēl daudzu citu mūsu Baznīcas brāļu un māsu skolotājs un garīgais tēvs. Lai darītu viņa kalpošanas augļus pieejamus un lai tie nestu arī turpmāk svētību pēc iespējas plašākam brāļu un māsu pulkam mūsu Baznīcā, šogad esam iecerējuši izdot apjomā nelielo R. Feldmaņa sprediķu krājumu „Evaņģēliski – luteriskā baznīca un dievkalpojums”. Tas ir R. Feldmaņa sprediķu cikls par mūsu Baznīcas dievkalpojumu, kurā viņš izceļ un atgādina tā lielo nozīmi cilvēka dzīvē. Ilgu laiku tas bija pieejams tikai šauram cilvēku lokam, jo pastāvēja nelielā skaitā puspagrīdes izdevuma veidā. 90.-to gadu beigās, kad radās doma šo darbu izdot, R. Feldmanis pievienoja tam pašrocīgi rakstītu ievadu. Tajā viņš raksta: 

„Šo grāmatiņu veltu Mežaparka draudzei .. un nododu mūsu draudzēm pārliecībā, ko esmu guvis no pieredze, ka saprasts dievkalpojums ir visspēcīgākais un paliekamais draudzes iedzīvināšanas spēks.”

Lai šī vēlēšanās tiktu piepildīta, esam iecerējuši šo R. Feldmaņa darbu izdot, piesaistot līdzekļus no viņa dēliem un viņu draudzēm. Tāpat aicinām piedalīties šajā iecerē arī ikvienu, kurš savulaik ir saņēmis Dieva svētību caur Profesora kalpošanu mūsu Baznīcā. Tā mēs kopīgi varēsim pienest Dievam pateicību par to svētību, ko Viņš ir darījis mūsu Baznīcā, dāvādams mācītāju Feldmani un vienlaikus rūpēsimies, lai viņa garīgais mantojums tiktu saglabāts un nodots nākošajām paaudzēm.

Tāpēc vēršamies tieši pie Jums personīgi un draudzes ar aicinājumu ziedot šīs R. Feldmaņa grāmatas izdošanai nepieciešamos līdzekļus. Būsim pateicīgi par jebkuru apmēra ziedojumu.

Pavisam ir nepieciešams saziedot 500 – 600 Ls, lai izdotu 500 eksemplārus.

Lūdzu sūtiet savu ziedojumu uz kontu: LV83HABA0019408034695 
(Nodibinājums "LUTERISMA MANTOJUMA FONDS") ar norādi: Mācītāja Roberta Feldmaņa grāmatas izdošanai. Vai nododiet ziedojumu Rīgā Volguntes ielā 32, 104 kab. "LUTERISMA MANTOJUMA FONDAM", kas gatavo šī darba izdošanu.

Jau iepriekš pateicībā par atsaucību: 
RF piemiņas pasākuma iniciatīvas grupa.
Sīkāka informācija:
Mācītājs Guntis Kalme: 28884021
Mācītājs Ilmārs Rubenis: 29191289
Mācītājs Juris Uļģis: ("LUTERISMA MANTOJUMA FONDS" direktors) 67270295, 25802422

Lai Dievs dod mums svētību laikam ko pavadām kalpojot viņa Vīna kalna dārzā.  

 


 

Copyright 2008; Created by MB Studija »